KONST / Litografier / Litografi 4947059
nr 494 7059
Litografi
Reinhold Ljunggren, Interiör med nätlagning, 33 x 39
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 5 november 2007
kl 17:30:35
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr